پلی کربنات
پلی کربنات
پلی کربنات
پلی کربنات
پلی کربنات
پلی کربنات
پلی کربنات
کــیفیت
آســـايش را به همراه مي آورد
the
Quality
           brings comfort

پلی کربنات
پلی کربنات
پلی کربنات
پلی کربنات

ورق پلی کربنات

پلی کربنات
پلی کربنات
www.sayenama.com


ورق هاي چند جداره پلي كربنات  به وسيله يك پوشش كواكسترود از جذب كننده هاي UV در برابر اشعه فرابنفش محافظت مي شوند.

ورق هاي چند جداره پلي كربنات به دليل ساختار خاص خود به انتخاب اول در ساختارهاي انتقال نور همراه با بهينه سازي مصرف انرژي تبديل شده اند.

از مزاياي ديگر ورق هاي چند جداره پلي كربنات مي توان به انعطاف پذيري بالا، استفاده و نصب آسان و استحكام ضربه اي مناسب اشاره كرد.

عمده مصارف ورق هاي چند جداره پلي كربنات در پوشش سقف ها، پارکینگ ها ،سوله ها، استخر و  پوشش پل عابر پياده خصوصا به عنوان پوشش سقف و بدنه ي گلخانه ها ،پوشش پاسیو،پوشش حیاط خلوت  مي باشد.

ورق پلي كربنات چند جداره اكثراً در ابعاد 2/10*6 متر و ورقهاي تخت پلي كربنات اكثراً در ابعاد 2/05*3/05 متر و در رنگ ها و ضخامت هاي مختلف توليد و عرضه مي گردند.

ورق پلی کربنات چند جداره مناسب ترین انتخاب برای پوشش گلخانه ها ،پاسیو،حیاط خلوت،پل های عابر پیاده ، نورگیرهاو عایق صوتی می باشند. ورق پلی کربنات چند جداره با توجه به اینکه در رنگهای متنوع و ضخامت های مختلف تولید می شوند نیازهای مشتریان به طیف های رنگی مختلف ونیز شرایط متنوع پروژه های مشتریان با توجه به تنوع بارگذاری را تامین می کنند. ورقهای پلی کربنات چندجداره می توانند کاربردهای مناسبی نظیر عایق صوتی یا حرارتی را دارا باشند ورقهای پلی کربنات چند جداره جایگزین مناسب و ایمنی برای شیشه در معماری و محوطه سازی نوین می باشند .درتولید ورق پلی کربنات چند جداره از پایدارکننده های UV استفاده می شود که مقاومت ورقهای پلی کربنات چند جداره را در هر شرایط آب و هوایی افزایش می دهد. ورقهای پلی کربنات چند جداره از نظر وزنی به مراتب نسبت به پوشش های شفاف رایج سبک تر بوده که این امر از نظر برش و جابجایی و نصب به نسبت پوشش های شفاف رایج مقرون به صرفه تر هستند. ورق های پلی کربنات تخت یکی از سخت ترین و شفاف ترین گروه های ورقهای ترموپلاستیک می باشد. ورقهای پلی کربنات با ضخامت 2-12 میلیمتر و در رنگهای گوناگون تولید می شوند. ورقهای تخت پلی کربنات شفاف قابلیت عبورنور تا 86 درصد را دارند.

 

پلی کربنات
پلی کربنات
پلی کربنات
PC Hollow چیست؟


مجموعه اي از خواص ويژه پلي كربنات از جمله شفافيت بالا، مقاومت ضربه اي عالي مقاومت گرمائي خوب، پايداري ابعادي قابل توجه، خواص خوب عايق حرارتي، بازيافت آسان و...
طراحی و اجرا: گروه طراحان

کليه حقوق اين تارنما و محتويات آن براي شرکت سايه نما محفوظ است
تلفن: 66555770-021
        021-66555771